Wydział Mechatroniki

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Tomasza Fąsa (inżynieria mechaniczna) - 4.12.2023 r.

Przewodniczący Komisji doktorskiej oraz Komisja doktorska  zawiadamiają, że dnia 4 grudnia 2023 r. o godz. 11:00 w Auli Copernicanum przy ul. Kopernika 1 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

mgr Tomasza Fąsa

w dyscyplinie inżynieria mechaniczna

nt. "Narzędzia oceny właściwości mechanicznych tkanki z obrzękiem limfatycznym. Zastosowanie metod: wgłębnikowej z modelem membranowym oraz pletyzmografii powietrznej".

Rozprawa doktorska została przygotowana pod opieką naukową prof. dr hab. inż. Mariusza Kaczmarka.

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje zostały zamieszczone na stronie https://www.ukw.edu.pl/jednostka/rada-dziedzin/obrony-doktorskie/71458.

Rozprawa doktorska została złożona do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy oraz w Biurze ds. Stopni przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy.